Які бувають сонячні системи?

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні сонячні електростанції вже перестали бути нововведенням і потроху стають поширеним варіантом постачання електроенергією приватних і промислових об'єктів. З кожним роком з'являється все більше цікавих рішень по технічній частині, по монтажу і тонкощам віддаленого доступу, а поступове зниження вартості такого обладнання і відмінні терміни окупності дозволяють купити сонячну електростанцію практично всім бажаючим. Якщо ви хочете обладнати свій приватний будинок або підприємство автономної сонячною електростанцією, слід розібратися з тим, які вимоги і переваги пред'являються до цієї техніки, а також які види сонячних панелей і систем вас цікавлять. Саме про це ми і поговоримо більш докладно.
Звичайно ж, сонячні електростанції з потужністю до 20 кВт для приватних будинків і дачних котеджів відрізняються від промислового обладнання для великих підприємств і фермерських господарств. Фахівці KS Solar пропонують широкий вибір конструктивних рішень для своїх клієнтів, включаючи компактні бюджетні сонячні електростанції для особистого користування і масштабні гібридні або автономні системи будь-якої складності. Наша компанія виконує монтаж сонячних електростанцій високої якості на різних поверхнях з урахуванням індивідуальних переваг. Розрізняють два основних типи кріплення такого обладнання - статичні і динамічні.

 

 

Статичні системи сонячних панелей

Саме комплект сонячної електростанції статичного типу є найбільш популярним і затребуваним продуктом компанії KS Solar, відрізняється оптимальним ціновим діапазоном, простотою обслуговування і монтажу. Стійка конструкція істотно розширює можливості встановлення сонячних панелей, робити це можна практично в будь-якому місці. Головне врахувати географічне розташування об'єкта, а також необхідну потужність і мету монтажу комплекту сонячної електростанції:

 • Наземні сонячні електростанції можуть займати цілі поля, варіант кріплення підходить для об'єктів промислових масштабів або для обслуговування невеликих заміських котеджів, якщо є невелика вільна земельна ділянка для таких цілей.
 • Статичні кріплення на даху дозволяють розміщувати сонячні електростанції на комерційних і приватних будинках, використовуються на плоских і скатних варіантах, незалежно від типу покриття.
 • Статичні кріплення на фасадах особливо полюбилися сучасним дизайнерам, так як допомагають добитися високої енергоефективності та створити презентабельний сучасний дизайн будівлі.
 • Спеціальні статичні кріплення на увазі монтаж сонячних панелей поверх гаражів, альтанок, навісів та інших досить міцних споруд з метою генерування і використання сонячної електроенергії.

Переваги статичних систем

 

 1. Універсальність. Досить врахувати правильний кут нахилу поверхні, після цього наші майстри оперативно виконають монтаж сонячної електростанції.
 2. Надійність і довговічність. Статичні системи дуже прості в експлуатації, не перебувають з складних поворотних механізмів і компонентів, що легко зношуються, тому роками служать своїм власникам без найменших нарікань, що підтверджують відгуки наших клієнтів.
 3. Міцність. Майстри KS Solar монтують статичні системи кріплення з використанням високоміцних алюмінієвих або сталевих платформ, які здатні витримувати критичні температури і їх перепади, снігові хуртовини, дощі, штормові попередження і шквали їм теж не страшні.
 4. Робота в кілька рядів. Компактні розміри такого обладнання дозволяють з комфортом розташувати не одним рядом, а відразу декількома для підвищення продуктивності станції з мінімальними витратами території.

Динамічні системи сонячних панелей

 

Що стосується динамічних систем кріплення, то вони не дають такого достатку варіантів монтажу обладнання для генерації електроенергії і встановлюються на грунті. Такі станції не використовуються в приватних будинках, так як вимагають більш ретельного аналізу сонячної активності в місці установки і досить складної системи управління, в порівнянні зі статичними варіантами. Однак саме ці складності відповідають за високу ефективність динамічних автономних сонячних електростанцій - система аналізує розташування сонця в реальному часі і встановлює ФЕМ так, щоб на неї потрапляли найяскравіші сонячні промені. Розрізняють три види таких систем:

 • Одноосьові.
 • Двоосьові.
 • З ручним типом управління положення панелей.

Автоматизовані сонячні електростанції динамічного типу включають до складу електромеханічні дроти, програмне забезпечення та блок управління. Вартість такого обладнання дорожче, ніж статичних варіантів, але витрати на них повністю виправдані високою ефективністю і підвищеними обсягами генерації електрики.

 

Як обрати свою ідеальну сонячну станцію?

Якщо ви не впевнені у підборі конкретного типу обладнання для вашої домашньої або промислової сонячної електростанції, не можете вибрати між динамічними і статичними системами, ви завжди можете звернутися за допомогою до консультантів KS Solar. Ми працюємо в цій сфері багато років, уважно стежимо за вдосконаленням технологій в сфері сонячної енергетики і активно впроваджуємо їх на практиці.
Прямо зараз ви можете замовити безкоштовний виїзд фахівця на об'єкт, ми проаналізуємо всі особливості і ваші персональні переваги, допоможемо добитися максимальної ефективності, а відразу після уточнення всіх деталей приступимо до оперативного виконання вашого замовлення. Гарантуємо якісний монтаж сонячної електростанції, грамотне і своєчасне сервісне обслуговування, допоможемо з розрахунком прогнозованих обсягів виробленої енергії. Все ще мрієте про сонячної електростанції? Ми допоможемо реалізувати навіть найсміливіший проект в стислі терміни!

 

Прочитано 245 разів