Як почати заробляти по «зеленому» тарифу на сонячних електростанціях?

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Альтернативні джерела електроенергії вже більше десяти років поспіль приносять реальний пасивний дохід багатьом українцям: як великим підприємцям, так і власникам домашніх сонячних електростанцій. Таку можливість надає держава за спеціальним «зеленим» тарифом, встановленим відповідним законом України. Схожі «зелені» тарифи давно вже діють у багатьох світових державах, таким чином уряд заохочує будівництво і розвиток сонячної енергетики, що дозволяє вирішити проблему з дефіцитом електрики і уникнути енергетичної кризи.

Якщо грамотно продумати і встановити автономну сонячну електростанцію в приватному будинку, це буде вигідно і власнику, і державі. Компанія KS Solar пропонує вам особисто випробувати «зелений» тариф в дії, для цього вам не доведеться вивчати нудну теорію. Наші фахівці спроектують вашу ідеальну СЕС з урахуванням індивідуальних особливостей ділянки або підприємства, а також зроблять робочий комплект максимально ефективним.

 

«Зелений» тариф в Україні - ваше джерело пасивного доходу

Про те, що використовувати сонячні електростанції вигідно, свідчать реальні цифри: майже 12 тисяч домашніх сонячних електростанцій в Україні заробляють по «зеленому» тарифу прямо зараз, і їх число стає тільки більше з кожним днем. Йдеться саме про автономні сонячні електростанції, побудовані для задоволення власних потреб і передачі надлишку державі за завищеною ціною. Сонячна електростанція потужністю до 30 кВт не вимагає отримання спеціальних дозволів, але дозволяє вийти на рівень доходу близько 30 тисяч гривень щомісяця

Спробуємо розібратися на прикладі: вартість 1 кВт електрики при використанні традиційних електромереж становить 1,68 грн, а держава платить вже 5,54 грн за той же 1 кВт. Для ефективного енергопостачання приватного будинку і заробітку на сонячній енергетиці в ідеалі необхідно побудувати станцію до 30 кВт, що не вимагає проходження складних процедур отримання дозволу. Однак потрібно установка трифазного лічильника і доступ до електромережі, з доступом зазвичай проблем немає, а лічильник коштує близько 25 тисяч гривень. У комплект автономної сонячної електростанції має входити від декількох десятків до 100 панелей, кожна ціною в межах 100-200 доларів.

Розраховувати самостійно кількість таких елементів і розбиратися з тонкощами їх грамотного розташування на ділянці, на даху або фасадах будинку вам не доведеться, тому що з цими питаннями вам допоможуть впоратися фахівці KS Solar. Підбір типу обладнання виконується в індивідуальному порядку з урахуванням технічних моментів і переваг замовника для максимальної ефективності системи. Панелі виробляють постійний струм, але для електроприладів та побутової техніки потрібно змінний, тому автономна сонячна електростанція неможлива без якісного інвертора - вартість в районі декількох тисяч доларів.

Якщо враховувати монтаж та інші супутні витрати, в загальному сума капіталовкладень для заробітку на домашній СЕС по «зеленому» тарифу становить приблизно 30 тисяч доларів. В особливо сонячні дні обладнання буде генерувати більше електрики в похмурі менше, але сонячні панелі будуть працювати навіть в сніг і в дощ, якщо забезпечити їх мінімальним відходом. Середній термін окупності такої системи 5-6 років, точно вирахувати можна в кожному індивідуальному випадку. Фахівці KS Solar із задоволенням виконають для вас прогнозований розрахунок окупності автономної сонячної електростанції по вашим параметрам і складуть прогнози по доходах.

Чому автономна сонячна електростанція від KS Solar це вигідно?

  1. Разове капіталовкладення. Для отримання реального доходу по «зеленому» тарифу в Україні досить один раз купити і встановити сонячну електростанцію, в подальшому вона буде просто працювати і приносити пасивний заробіток. Власнику СЕС не доведеться наймати робітників, заглиблюватися в технічне обслуговування або інші нюанси, пов'язані з обладнанням, так як фахівці KS Solar зроблять це в кращому вигляді. Замовляючи у нас автономну сонячну електростанцію, ви отримаєте повний комплект послуг від проектування і розрахунку необхідної потужності до безпосередньої установки устаткування і оформлення документів.
  2. Повна автономність. З сонячними електростанціями для приватного будинку ви завжди будете в подвійному виграші за рахунок того, що вам більше не доведеться платити за електроенергію. Як правило, вироблюваної енергії повністю досить для забезпечення побутових потреб, а назад в мережу відправляється тільки надлишок. Аналогічна ситуація буде і з підприємствами, які будують сонячні електростанції для власного споживання: більше ніякої залежності від планових відключень, перемикань або ремонтів на лінії.
  3. Стабільний заробіток без клопоту. Як тільки всі бюрократичні моменти по «зеленому» тарифу будуть вирішені, з чим вам із задоволенням допоможуть співробітники KS Solar, і сонячна електростанція почне працювати, ви будете щомісяця отримувати від держави плату за вироблену електрику.

Згодом тариф на екологічну сонячну енергію буде зменшуватися, але і вартість обладнання стрімко падає, тому дана сфера ще довго буде прибутковим і ефективним інструментом заробітку в Україні. СЕС побудовані до кінця 2019 року зможуть працювати за «зеленим» тарифом в розмірі 5,54 грн за кВт до 2030 року, тому проекти будівництва домашніх сонячних електростанцій зараз особливо актуальні. Якщо у вас з'явилися конкретні питання по сонячним електростанціям, ви завжди можете задати їх нашим консультантам. Не пропустіть свій шанс стати власником прибуткового енергетичного бізнесу з мінімальними витратами часу і грошей!

Прочитано 224 разів