Сонячні електростанції - ідеальне рішення для поливу сільгосп культур

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Фермерські господарства та вирощування сільськогосподарських культур дуже сильно залежать від енергетичних ресурсів, без яких неможливо забезпечити якісний полив полів або садів. Вода - це життя, але її ще потрібно добути з надр землі, а потім оперативно доставити до рослин для їх повноцінного і інтенсивного зростання. При наявності власної свердловини, водойми або колодязя виникає питання підключення насосної станції до електрики: власнику доводиться вибирати між традиційним підключенням до електромереж або більш цікавим автономним рішенням. На особливу увагу заслуговують сонячні електростанції для поливу.
Сучасні технології дозволяють обійтися без дорогого підключення до провідного електрики, що буває практично неможливо посеред полів, і раз і назавжди знайти автономність, забувши про оплату щомісячних рахунків за електрику. Однак економія коштів далеко не єдина перевага комплекту сонячної електростанції для власників фермерських господарств, садових комплексів і теплиць в віддалених населених пунктах.

Чому варто купити сонячну електростанцію для зрошення?
Список достоїнств такого спеціалізованого обладнання доволі різноманітний:

  • Екологічність. Працюючи з сонячними електростанціями, ви отримуєте екологічно чисту енергію, яка не приносить ніякої шкоди навколишньому середовищу, що підтверджує досвід десятків країн, включаючи Україну.
  • Повна автономність. Поруч з деякими полями або садами навіть близько немає зручного виходу до традиційних електромереж, тому сонячні електростанції стають чи не єдиним можливим вирішенням питання. Встановити все необхідне обладнання можна в стислі терміни, практично в будь-якому місці без особливих зусиль, адже для коректної роботи системи досить розташувати її під відкритим небом, де буде прямий доступ до сонячних променів.
  • Проста і зручна комплектація. До складу комплекту сонячної електростанції для поливу входить необхідне число сонячних панелей для обслуговування вашої території і керуючий елемент для свердловинного насоса, іноді його доповнюють генератором або батареями. Доставити систему на робоче місце і повністю підготувати до роботи можна за кілька днів, при необхідності електростанція легко може «переїхати» в інше місце, де буде працювати з не меншою ефективністю. Монтаж сонячної електростанції краще довірити досвідченим фахівцям, які виконають його в найкоротші терміни і налаштують під ваші потреби.
  • Незалежність від проблем традиційної електромережі. Вам не потрібно планувати графік роботи свого фермерського господарства відповідно до труднощів повязаних з плановими або аварійними роботами постачальника електрики.
  • Окупність всього за кілька років. Купівля сонячної електростанції для поливу - це не просто витрати, а капіталовкладення в ваш бізнес: приблизно через 3-4 роки придбане обладнання повністю окупиться, а вже з першого дня роботи звільнить від витрат на електричну енергію. Автономна сонячна електростанція буде виробляти необхідну кількість ресурсу абсолютно безкоштовно.
  • Віддалене управління. Щоб запустити роботу сонячної станції для поливу зовсім необов'язково весь час перебувати в місці її установки, устаткування дуже легко доповнити автоматикою і програматором для віддаленого старту. Не потрібно наймати робітників для виконання рутинних процесів, що також дозволяє звести витрати до мінімуму. Контролювати роботу системи легко і просто через інтернет, робити це можна з персонального комп'ютера або смартфона з будь-якої точки.
  • Разові інвестиції. Якщо у вас є джерело якісної води для поливу і автономна сонячна електростанція, більше не потрібно витрачати гроші на електрику. Досить витрать один раз, щоб більше не думати про тарифи, а просто насолоджуватися якісною безперебійною роботою системи і отримувати прибуток.

Як працює сонячна електростанція для поливу?
Використовувати сонячну енергію для поливу можна при наявності будь-якого джерела води, організувати робочу зрошувальну систему можна з відкритим водоймою, свердловиною або колодязем. Однак принцип роботи обладнання може бути в двох варіантах:

  • З прямим поливом. У такому випадку вода доставляється до рослин з свердловини або іншого джерела води без проміжного накопичувача, система запускається на вимогу або відповідно до запрограмованого графіку

  • Через буферну ємність. За певний відрізок часу насос наповнює водою посудину, з якого і відбувається зрошення рослин.

Фахівці компанії KS Solar пропонують великий вибір сучасного обладнання для облаштування власної сонячної електростанції для домашнього використання або для поливу в промислових масштабах. Вам не доведеться самостійно розбиратися з тонкощами монтажу або підбору окремих компонентів комплекту. Досить визначитися з набором бажаних функцій і продуктивністю, а наші майстри в стислі терміни підберуть все необхідне обладнання для автономної сонячної електростанції.
Як тільки всі деталі будуть обговорені, замовник отримає проект тривимірної моделі сонячної станції для поливу з урахуванням сніжного і вітрового навантаження, в подальшому ви в будь-який час зможете звернутися в KS Solar з питань експлуатації та сервісного обслуговування. Ми також беремо на себе оформлення документації та вирішення бюрократичних моментів. Майбутнє за екологічно чистої сонячної енергією, що дозволяє піклуватися про навколишнє середовище і забезпечувати повноцінний полив рослин для процвітання вашої справи з мінімальними витратами. Всього один дзвінок для зв'язку з нашими менеджерами може кардинально змінити ваше життя, так чи варто зволікати?

Прочитано 351 разів