Що входить в комплект сонячної електростанції?

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Сонячна енергетика - відмінне рішення для автономного забезпечення житлового будинку, дачного котеджу або навіть цілого селища. В сучасних умовах сонячна автономна електростанція особливо актуальна для поливу, освітлення і задоволення побутових або промислових потреб в селищах, де важко забезпечити доступ до традиційних електромереж. Багато хто вибирає альтернативні джерела для свого будинку в цілях економії і автономності. Гібридні сонячні електростанції дозволяють також отримувати пристойний дохід, використовуючи обладнання для особистих потреб і віддаючи надлишки назад в мережу.

Можна дуже довго говорити про переваги такого оснащення житлового будинку або підприємства, але для тих, хто чітко визначився, що хоче купити сонячну електростанцію, куди цікавіше знати, що саме входить в комплект обладнання і як домогтися від нього ефективної роботи при мінімальних грошових витратах. Про це і поговоримо більш докладно.

Комплект сонячної електростанції для будинку

На сучасному ринку технічного оснащення сонячної електростанції представлено чимало цікавих рішень і варіантів комплектації, але далеко не всі з них заслуговують вашої уваги. Немає необхідності у вивченні нудної теорії по технічній частині, якщо ви плануєте купити і встановити СЕС. Фахівці компанії KS Solar вже мають у своєму розпорядженні всю необхідну інформацію, досвід і знання для того, щоб зробити для вас максимально ефективну і надійну сонячну електростанцію. Досить знати, що входить в комплект сонячної електростанції:

1) Сонячні батареї. Головне призначення таких модулів полягає в поглинанні сонячної енергії і її перетворенні в електрику. Компанія KS Solar пропонує своїм клієнтам великий вибір надійних монокристалічних або полікристалічних сонячних фотоелектричних модулів в будь-якому ціновому діапазоні.

2) Контролер заряду акумуляторних батарей. Важливий компонент обладнання сонячної електростанції, що дозволяє забезпечувати стабільну напругу в сонячних модулях і функцію заряду акумуляторної батареї.

3) Акумуляторна батарея для акумулювання і зберігання отриманої енергії, один з ключових компонентів комплекту. Поля сонячних панелей можуть бути підключені безпосередньо до традиційних ліній електромереж, але гібридні сонячні електростанції для будинку не можна використовувати без акумулятора.

4) Інвертор напруги. Без стабілізації напруги в 220В електрику, отриману через сонячну електростанцію, не можна передавати на побутові електроприлади, тому інвертор теж є важливим і досить дорогим елементом комплекту сонячної електростанції, що повністю виправдано його функціоналом.

Сонячні автономні електростанції служать досить довго, але термін експлуатації окремих компонентів може відрізнятися: сонячні модулі служать до 25 років, після чого продовжують службу с поступовим зменшенням ККД, а термін служби акумуляторних батарей варіюється в межах 5-12 років. Всупереч поширеній думці, сонячна електростанція продовжує працювати навіть взимку в похмуру погоду. Звичайно ж, обсяг енергії в такий період значно менше, але забезпечити безперебійну роботу електроприладів допомагає АКБ, а точніше невеликий обсяг енергії, яка в ньому зберігається. Кожен елемент системи грає свою роль, тому грамотний підбір таких компонентів особливо важливий. Необхідно врахувати ряд факторів, інакше система буде працювати недостатньо ефективно або ж витрати будуть необгрунтованими.

Як зібрати свою сонячну електростанцію?

У KS Solar для вас із задоволенням підберуть оптимальний комплект сонячної електростанції відповідно до вашого бюджету та інших потреб. Перш ніж купити необхідне обладнання СЕС, слід врахувати індивідуальні особливості вашого будинку або промислового об'єкту. Не менш важливим фактором для підбору обладнання сонячної електростанції є кількість використовуваних електроприладів для розрахунку обсягів споживаної потужності: якщо ви плануєте застосовувати сонячну електростанцію виключно для обслуговування побутових приладів і освітлення, досить невеликої потужності, але при використанні СЕС для опалення будинку та нагрівання води станція повинна бути набагато могутнішою.

Для розрахунку необхідної кількості сонячних модулів не менш важливо правильно оцінити кут нахилу даху, врахувати кліматичні особливості регіону, пору року і не тільки. Майстри з KS Solar в Кропивницькому із задоволенням проконсультують вас з усіх цих питань.

KS Solar - ваш вірний помічник

Купити сонячну електростанцію в компанії KS Solar означає довіритися професіоналам своєї справи і отримати доступ відразу до широкого асортименту додаткових спеціалізованих послуг:

  • Ми керуємося індивідуальним підходом, підбираючи комплект сонячної електростанції, із задоволенням виїдемо на об'єкт, щоб оперативно оцінити ситуацію і найбільш точно спроектувати вашу майбутню СЕС. Складемо попередній аналіз прогнозованих обсягів вироблення електрики і відповімо на всі ваші запитання.
  • Грамотно і оперативно виконаємо замовлення на сонячні електростанції будь-якої складності, виконаємо монтаж СЕС у стислі терміни, при необхідності допоможемо з автоматизацією керування системою.
  • Ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в сервісному обслуговуванні вашої автономної або гібридної сонячної електростанції, включаючи ремонт і заміну окремих компонентів комплекту.

Наші фахівці допоможуть вам розібратися зі спірними моментами, а також детально розкажуть про особливості використання автономних і гібридних сонячних електростанцій від KS Solar. Довірившись професіоналам і фанатам своєї справи, ви ніколи не пошкодуєте про витрачені кошти і ресурси. Залиште нам свої контакти або зв'яжіться з консультантами зручним для вас способом, і зовсім скоро ваша персональна СЕС буде радувати вас безперебійною злагодженою роботою!

Прочитано 836 разів