Розрахунок сонячних електростанцій. Як розрахувати сонячні батареї?

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Якщо маєте бажання стати енергетично незалежними від держави та інших компаній, встановлення власних сонячних електростанцій – це реальна можливість здійснити дане бажання. Лише уявіть, вже не будуть приходити рахунки щодо сплати використаної електроенергії, а навпаки Ви будете отримувати за це кошти. Сонячне обладнання досить вимогливе до себе. Особливо це стосується розрахунків та проектування. Якщо Ви бажаєте забезпечити лише свій дім електроенергією, то необхідно грамотно розрахувати необхідну кількість сонячних панелей та їх потужність. Це досить важко проробити, але ми зараз намагатимемось розкрити дану тематику.

Які фактори необхідно враховувати при розрахунку сонячних електростанцій?

Зараз ми будемо розглядати як розрахувати сонячні батареї лише для користування в власному будинку. Адже це мінімальна необхідність, яка ставиться перед обладнанням. Тобто уся електроенергія, що буде зайвою приноситиме Вам прибуток. Тому при наявності можливості, Ви можете встановлювати величезну кількість сонячних панелей і отримувати додатковий прибуток стабільно та довго. А щоб розрахувати потрібну потужність системи, важливо проробити декілька кроків:

  • Провести опис всіх електроприборів;
  • Підрахувати їхню потужність та час використання;
  • Занести результати збору інформації в таблицю;
  • Вибрати обладнання, що планується встановлюватись та розрахувати його потужність;
  • Вирахувати не основі цих даних необхідну кількість сонячних панелей.

Першим являється підрахунок усіх електричних приладів в домі. Технічний опис системи може зайняти максимум декілька годин або вечір. Аби усе врахувати необхідно скласти таблицю та вписувати всі електроприлади, що вже встановлені або потенційно можуть бути встановлені. При цьому треба скласти приблизну кількість часу на день, що працює прилад. Наприклад, чайник може працювати всього 30 хв на день, а освітлення в кімнаті – 6 годин. Також, враховується потужність електроприладів.

Далі усі данні заносяться до таблиці та йде підрахунок необхідної кількості електроенергії на день, а потім і на рік. Саме від результату цього підрахунку і залежить кількість сонячних батарей розрахунок на будинок.

Тепер треба розрахувати яку потужність видають сонячні панелі, та яка кількість їх потрібна для будинку. Усі характеристики сонячних панелей Ви можете знайти на нашому сайті у вкладці Обладнання. Щоб розрахувати сонячні електростанції треба вирахувати кількість панелей, необхідну для повного закриття потреб будинку. Але важливо відзначити, що необхідно брати запас у потужності та об’ємі акумуляторів. Адже з часом об’єм може зменшитись, або додатись нові потужні електроприлади.

Чи можливо проробити розрахунки сонячних батарей самостійно?

Ми повністю описали Вам усі фактори та алгоритм дій, що мають бути враховані під час розрахунку сонячних електростанцій. Звісно, Ви можете самостійно проробити дану роботу, але спеціалізовані фахівці зможуть одночасно не лише прорахувати необхідну кількість, а й спроектувати усі панелі. Це вже достатньо важко та відповідально. Радимо Вам скористатись нашою послугою розрахунку сонячних батарей для будинку. Професіонали зможуть врахувати усі деталі та дрібниці. Подібна кваліфікаційна допомога облегшує придбання сонячних панелей та гарантує ефективне їх застосування.

Прочитано 1367 разів