Переваги та недоліки сонячних електростанцій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Весь світ вже кілька десятиліть поспіль перебуває в активному пошуку альтернативних джерел електроенергії, в хід йдуть різні погодні явища, відходи і не тільки, але саме сонячна енергетика досягла небувалих масштабів і продовжує привертати особливу увагу інвесторів. Сонячні електростанції дозволяють не тільки отримати нешкідливе джерело енергії, але і зробити на цьому бізнес. Саме в Україні на даний момент найвищий «зелений» тариф для власників СЕС, тому сонячна енергетика входить в список найбільш прибуткових варіантів ведення бізнесу.

Світові держави активно підтримують розвиток сонячної енергетики, тому з кожним роком число сонячних електростанцій стрімко зростає, Україна не стала винятком. Якщо ви давно хочете приєднатися до числа щасливих володарів сонячних електростанцій, компанія KS Solar пропонує своїм клієнтам повний спектр професійних послуг в цій сфері. У нас ви можете не тільки купити сонячну електростанцію, але також отримати кваліфіковану допомогу в оформленні документів, якісне і своєчасне сервісне обслуговування. Ми зробимо вашу СЕС максимально ефективною для особистого використання і заробітку на надлишку електрики.

Для початку необхідно розібратися з перевагами і недоліками сонячних електростанцій, і чому вони дійсно варті вашої уваги.

 

Переваги сонячних електростанцій

 

 

  1. Невичерпне джерело енергії. Головне достоїнство СЕС полягає в тому, що сонце не закінчується і не вимагає від власника станції ніяких додаткових маніпуляцій. Всупереч поширеному міфу, сонячні електростанції працюють цілий рік, просто в похмурі дні ефективність вироблення сонячної енергії нижче, ніж в період високої активності небесного світила. Сонце нікуди не дінеться ще близько 5 мільярдів років, тому людство може ефективно і довго використовувати його для задоволення своїх потреб. Якщо порівнювати з запасами вугілля, нафти і газу, які поступово бідніють і стають тільки дорожче, таке альтернативне джерело явно перевершує конкурентів.
  2. Мінімальна участь людського ресурсу. Процес вироблення сонячної електроенергії вимагає якісного спеціалізованого обладнання, але трудові витрати зовсім невеликі. Не потрібно використовувати людей для важких фізичних навантажень, досить грамотно виконати монтаж сонячної електростанції і можна спокійно насолоджуватися процесом. Ніякого ризикованого виробництва, процес незалежний від людського фактора. Довіривши монтаж майстрам з KS Solar, вам не доведеться витрачати час і сили на установку або налаштування обладнання, все буде виконано на професійному рівні в чітко встановлені терміни.
  3. Екологічність. Вироблення електроенергії сонячними панелями повністю нешкідливе для людини і навколишнього середовища. Виробництво і транспортування панелей призводить до невеликих забруднень природи, але вони мінімальні, якщо порівнювати з класичною видобутком корисних копалин.
  4. Універсальність. Користуватися сонячними електростанціями можна і зручно в будь-якій точці планети, де є стабільне сонячне випромінювання. Жителі всіх країн і міст мають однаковий доступ до сонця, залишається тільки купити комплект сонячної електростанції, який підходить вам по фінансам і технічним перевагам.
  5. Простота експлуатації. Технології в сфері сонячної енергетики з кожним роком стають тільки більш ефективними, функціональними та економічними, а їх ціна стрімко знижується. Вони працюють практично безшумно і потребують мінімального технічного обслуговування: щорічна чистка модулів, за допомогою з цим та іншими питаннями ви можете звернутися в компанію KS Solar.
  6. Джерело доходу. Купити сонячну електростанцію від компанії KS Solar в Кропивницькому значить зробити разове капіталовкладення в власний комфорт або навіть бізнес. Держава заохочує власників СЕС у вигляді «зеленого» тарифу, але ви також забуваєте про необхідність платити за електроенергію. Повна автономність дозволяє використовувати стільки електрики, скільки необхідно, не переживаючи про підвищення вартості ресурсу, про планові відключення і ремонтних роботах - споживаєте, але нічого не платите.

Недоліки сонячних автономних електростанцій

 

Незважаючи на великий список переваг СЕС, існують і певні негативні моменти:

  1. Висока вартість обладнання. Купівля та монтаж сонячної електростанції вимагає значного разового капіталовкладення, але витрачені кошти досить швидко окупаються і технічне оснащення починає працювати на власника. Якщо порівнювати з традиційним підключенням до електромереж, то варіант з автономними СЕС набагато вигідніше.
  2. Нестабільність вироблення енергії. Сонячні електростанції працюють цілий рік, але влітку їх ефективність набагато вище, ніж взимку, тому досить важко точно вирахувати скільки електрики ви зможете добути за конкретний проміжок часу. Однак цю проблему практично повністю вирішують акумулятори.
  3. Значні площі для установки обладнання. Для задоволення побутових потреб може бути досить і кількох сонячних панелей, але і для них потрібно місце. На щастя, в KS Solar ви можете підібрати тип обладнання СЕС, який підходить вам більше всього: стаціонарні і динамічні сонячні системи, установка на дахах, навісах або на землі, деякі моделі технічного оснащення дозволяють регулювати ефективність вироблення електроенергії.

 

Компанія KS Solar в Кіровограді допоможе вам особисто переконатися в перевагах сонячних електростанцій, наші майстри зроблять для вас ефективну і економічну систему для задоволення найрізноманітніших потреб. Наші СЕС вже давно працюють в різних куточках Кіровоградської області, як в домашніх, так і в промислових масштабах. Замовте свою сонячну електростанцію вже сьогодні, наші консультанти із задоволенням дадуть відповіді на ваші питання.

Прочитано 353 разів