На Агроекспо 2019 у Кропивницькому KS Solar презентувала нові технології сонячної енергетики

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Черговий грандіозний Всеукраїнський захід Агроекспо в Кропивницькому не обійшовся без активної участі компанії KS Solar. Суспільство все більше уваги приділяє у напрямку альтернативних джерел електроенергії, а наша компанія пропонує якісне та надійне обладнання для гібридних і автономних сонячних електростанцій, перевірене на практиці вітчизняними споживачами з різних куточків Кіровоградської, Одеської, Миколаївської та інших областей.

Наші сонячні електростанції стають краще з кожним роком, так як розробки KS Solar не стоять на місці. Ми уважно стежимо за інноваціями в сонячній енергетиці та оперативно впроваджуємо їх.

Гості виставки отримали доступ до докладного опису принципу роботи інверторів Solis, які ми успішно використовуємо для реалізації проектів автономного забезпечення електрикою, а також змогли ближче познайомитися з сучасними типами акумуляторних батарей від виробника PYLONTECH. Барвиста презентація, актуальна інформація і прийнятні ціни на професійне обладнання та супутні послуги від KS Solar особливо привернули увагу підприємців в сільськогосподарській сфері: сонячна енергетика істотно розширює можливості і знижує витрати на обслуговування фермерського господарства.

Якщо у вас залишилися питання після відвідування нашого павільйону або ви хочете отримати більш детальну інформацію про обладнання для вашої автономної сонячної електростанції, ви завжди можете зв'язатися з нашими консультантами будь-яким зручним для вас способом.

 

 

Прочитано 229 разів