Динамічні системи СЕС. Трекерна система кріплення сонячних електростанцій

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Динамічна система СЕС – це система кріплення сонячних панелей, котра автоматично пристосовується до положення Сонця та погодніх умов. Динамічна система дуже високотехнологічна, вона складається не лише з якісних та надійних матеріалів, а й «розумного» програмного забезпечення. Данні системи СЕС являються найефективнішим видом установки сонячних батарей, адже їх корисність на високому рівні. Генерація сонячної енергії в електроенергію досягає максимальних показників саме з динамічною системою СЕС. Перед рухомими системами СЕС майже не існує перешкод, пов’язаних із географічним розташуванням. Дані системи мають свої переваги та поділяються на види, зараз ми окремо про кожен і зупинимось.

Переваги динамічної системи СЕС

Ми вже описали найголовнішу перевагу поворотної системи СЕС – це її ефективність. Саме ефективність являється основним рушієм встановлення даних систем. В порівнянні зі статичними системами СЕС, даний вид отримує на 40-50% більше електроенергії. А це між іншим значний прибуток в майбутньому, тому на сьогодні нерідко можна зустріти володарів таких систем СЕС.

Також, серед переваг можна виділити:

  • Високо технологічність системи. Повне адаптування під місцевість дає гарні перспективи, адже будуть ураховані найрізноманітніші чинники кліматичних та географічних умов. Застосування новітніх технологій призводить до повної автономності та невтручання людського фактора в роботу системи;
  • Довговічність. Дана система прослужить дуже довго, адже цьому є декілька передумов. По-перше, система автоматизована, тому жодні неправильні або небезпечні положення динамічної системи СЕС неможливі. По-друге, в системі кріплення застосовуються лише стальні та алюмінієві елементи з антикорозійним покриттям. Рухома система СЕС прослужить більше 20-ти років точно!
  • Надійність та стабільність роботи. Ви можете бути впевнені в надійності тракерної системи СЕС. Вона працює стабільно і без будь-яких перебоїв, навіть у погані погодні умови, вона пристосується з найменшими витратами ефективності, при цьому максимально зменшить ризик виходу із ладу.
  • Повна автономність. Ця перевага стоїть на ряді з головними, тому що в роботі динамічних систем не потрібні затрати людської сили, взагалі втручання без необхідності принесе лише втрати. Автономність рухомої системи СЕС – це позитивна та ефективна перевага перед статичною системою сонячної електростанції.

Види динамічної системи сонячної електростанції:

  • Одновісна;
  • Двовісна.

Одновісна динамічна система

Дана система сонячних панелей рухається лише по одній вісі – вертикальній. Вона пристосовується під положення Сонця, та контролює його рух. Одновісна динамічна система СЕС рухаючись по вертикалі за допомогою тракеру отримує приблизно на 15-20% більше електроенергії ніж статична.

Двовісна динамічна система

Двовісна динамічна система СЕС рухається за розташуванням сонця по двох напрямках – горизонтальному та вертикальному. Таку систему можна враховувати, як найефективнішу, адже отримання електроенергії в незалежності від розташування відбувається в максимально більший час.

Рухомі системи сонячної електростанції – це гарна можливість кожному стати енергетично незалежним від держави та отримувати екологічно числу енергію. Наша команда з радістю готова допомогти Вам спробувати інвестувати в сонячні електростанції та почати заробляти від постійного джерела енергії – Сонця.

Прочитано 750 разів