Чим гібридна сонячна електростанція відрізняється від автономної?

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Гібридна сонячна електростанція – це оптимальне рішення для власників великих приватних будинків, дачних котеджів, готельних комплексів або навіть цілих поселень. Справа у тому, що такі комплекти оснащення дозволяють не лише отримати автономність від класичних електромереж, як у випадку з виключно автономними електростанціями, а й віддавати надлишок назад до мереж і отримувати непоганий прибуток. Від звичайних автономних систем їх відрізняє наявність додаткових акумуляторів. Гібридні СЕС не лише генерують електроенергію, а й дозволяють зберігати її у акумуляторах до наступного використання установки.

Отже сонячна електростанція, яка не під'єднана до традиційних електромереж називається автономною, завдяки такому оснащенню власник може повністю задовольнити свої побутові та промислові потреби. Такий варіант забезпечення електроенергією особливо актуальний для віддалених куточків країни або важкодоступних місць, куди важко чи фінансово невигідно проводити традиційні мережі. В свою чергу гібридна сонячна електростанція представляє собою комбінований комплект із сонячних панелей та акумуляторів, а сама система під'єднана до зовнішньої лінії.

Як працює гібридна електростанція?

Сонячні панелі генерують електроенергію, потім передають її на інвертор гібридного типу, який може працювати на перетворення електроенергії для домашнього і зовнішнього використання або працювати як автономний інвертор. У випадку з приватним будинком необхідно проаналізувати усіх споживачів та виділити серед них важливі і неважливі. Серед неважливих зазвичай виділяють електричні системи опалення та бойлери, вдень для забезпечення побутових потреб вони використовують вироблену сонячну енергію, а вночі і у період низької сонячної активності необхідна кількість енергії добирається з традиційних мереж.

Ідея використання такої СЕС заснована на правилах дії «зеленого» тарифу та використанні лічильника з двома зонами. Максимальні тарифи Обленерго діють вдень, саме тому у цей період вигідно використовувати енергію з сонячних панелей, а вночі її вартість падає у 2 рази, тому вироблений обсяг електроенергії можна продати державі за «зеленим» тарифом. Гібридні сонячні електростанції коштують дещо дорожче, ніж автономні, але вони дають власникам набагато більше можливостей: ви можете зберігати і використовувати сонячну енергію, коли потрібно, і робити це з максимальною вигодою.

У комплект гібридної сонячної електростанції входять:

  • Сонячні панелі. Їх кількість вираховується у індивідуальному порядку для часткового чи повного задоволення потреб власника.
  • Гібридний інвертор. Один із найважливіших компонентів, від якого залежить якість роботи усієї системи. Компанія KS Solar співпрацює лише з перевіреними виробниками високоякісного обладнання для сонячних електростанцій, тому ви можете бути впевнені у довгій та безперервній службі придбаного комплекту.
  • Акумулятори. Їх ємність та функціональність підбирається у індивідуальному порядку, наші консультанти допоможуть вам швидко підібрати усе необхідне обладнання з урахуванням усіх важливих моментів.
  • Додаткові комплектуючі. Після виїзду на об’єкт наші спеціалісти складуть для вас повний список основних та додаткових компонентів необхідних для якісного монтажу, кріплення та захисту вашої гібридної сонячної електростанції.

Основні переваги гібридних сонячних електростанцій

Рішення купити гібридну сонячну електростанцію дозволяє повністю оптимізувати витрати на використання електроенергії, а також отримати максимальний заробіток на основі «зеленого» тарифу. Станції гібридного типу більш вигідні у порівнянні зі звичайними автономними установками, хоча й передбачають часткове використання енергії з традиційних мереж. Саме тому строк окупності обладнання досить високий, іноді навіть до 10 років, але вкладені кошти повністю виправдані великою кількістю практичних переваг:

  • Система постійно економить кошти власника, зберігаючи дешеву електроенергію, отриману від мережі у дешевий період, або зберігаючи сонячну електроенергію.
  • Гібридна сонячна електростанція може стати відмінним джерелом резервного живлення, коли відсутнє підключення до традиційної мережі або через погану погоду сонячні панелі не можуть генерувати достатню кількість енергії.
  • Висока надійність системи дозволяє їй десятиліттями забезпечувати безперервну та високоякісну роботу усіх компонентів, достатньо лише мінімального технічного обслуговування у профілактичних цілях.
  • Ідеальний варіант для заробітку по «зеленому» тарифу за рахунок оптимального використання ресурсів, які генеруються гібридною сонячною електростанцією.

Якщо ви хочете дізнатись, наскільки вигідною буде гібридна сонячна електростанція від компанії KS Solar саме для вас, зв’яжіться з нашими консультантами прямо зараз. Вам не доведеться приймати рішення про те, чи варто купити гібридну сонячну електростанцію просто так, ми зробимо приблизний розрахунок вартості вашої персональної сонячної електростанції та прогнози вашого ймовірного доходу. Майстри KS Solar вже давно працюють у цій сфері та з успіхом виконують замовлення різної складності для максимальної вигоди наших клієнтів.

Замовляючи гібридну сонячну електростанцію в нашій компанії, ви ніколи не пожалкуєте про прийняте рішення. Ми вбережемо вас від проблем з технічним обслуговуванням та оформленням документів, ваш проект буде виконано у найкоротші терміни у повній відповідності з фінансовими можливостями замовника. Ви можете не лише повністю забезпечити свої побутові потреби за допомогою гібридної сонячної електростанції від KS Solar, а й отримати максимальний прибуток по «зеленому» тарифу. Зробимо ваші мрії про власний бізнес вдома та енергетичну автономність реальністю вже сьогодні!

 

Прочитано 533 разів