Чому будівництво та монтаж СЕС краще довірити професіоналам?

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Можливість перетворювати сонячне світло у енергію стала відома людству ще в середині дев’ятнадцятого сторіччя. Тоді ідея автономного забезпечення власних потреб та потреб підприємства за допомогою сонця без традиційних мереж була лише казкою, але з тих пір науковці суттєво просунулись уперед, що дозволило активно використовувати сонячну енергію для роботи портативних електронних приладів, електромобілів, побутової техніки та навіть космічного чи авіаційного обладнання.

Сонячна енергетика не тільки забезпечує комфортом у побуті та на промисловості, а й рятує життя: відома технологія, яка основана на кріпленні під шкіру мініатюрних сонячних панелей, що генерують енергію для безперервної роботи кардіостимуляторів. Сьогодні купити сонячну електростанцію для дому не тільки легко, а й дуже вигідно за рахунок діючого «зеленого» тарифу в Україні. Компанія KS Solar в Кропивницькому давно працює у сфері сонячної енергетики та займає лідируючу позицію на місцевому ринку, на нашому рахунку десятки задоволених клієнтів і цей список продовжує рости достатньо швидкими темпами.

Фахівці KS Solar беруть на себе повний комплекс робіт, пов’язаних із проектуванням, розробкою, будівництвом, підбором комплектації, монтажем та обслуговуванням обладнання. Щоб зібрати свій ідеальний комплект обладнання СЕС та встановити його на об’єкті з урахуванням усіх важливих моментів, потрібно розібратися з багатьма технічними та теоретичними нюансами або просто довіритись професіоналам KS Solar.

Чому вам потрібна власна сонячна електростанція?

Хоча з кожним роком вартість комплекту сонячної електростанції постійно знижується, встановити таке обладнання на своїй території можуть далеко не всі українці. Тим не менш статистика підтверджує, що люди все більше уваги звертають на нові технології в умовах постійного подорожчання вартості обслуговування традиційних електричних мереж та можливості створити власний бізнес вдома з пасивним доходом, завдяки «зеленому» тарифу.

На сьогоднішній день в Україні рішення купити сонячну електростанцію прийняло більше 9 тисяч чоловік, спільна потужність складає близько 190 МВт із середнім значенням 21,5 кВт для кожної родини. Встановлення сонячних панелей здебільшого дозволяє серйозно економити сімейний бюджет. Сонячну енергію по праву можна назвати невичерпною, адже найближчі кілька мільярдів років наша зірка сяятиме та зігріватиме Землю, а негативний вплив на навколишнє середовище мінімальний, як і викиди парникових газів.

Що необхідно врахувати перед монтажем сонячної електростанції?

Правильний монтаж сонячних панелей впливає не тільки на якість роботи системи, а й ймовірний дохід власника сонячної електростанції. Щоб ваші витрати на СЕС були виправданими, а система роками працювала безперебійно, майстри KS Solar враховують велику кількість нюансів:

  • Особливості навколишнього середовища та затінення. Якщо ваш будинок знаходиться у тіні дерев чи інших будівель, продуктивність обладнання СЕС буде меншою, у порівнянні з сонячними панелями, які знаходяться безпосередньо під прямими сонячними променями. В залежності від того, чи є тінь у зоні монтажу, необхідно обрати правильний тип панелей та їх з’єднання між собою: полікристалічні краще працюють при високих рівнях освітлення, монокристалічні краще працюють при розсіяному освітлення. ККД монокристалічних панелей вище.
  • Кут нахилу конструкції. Найпопулярніший варіант встановлення сонячних панелей – на даху, де залежність від тіні мінімальна, але й тут треба враховувати деякі особливості. Кут нахилу системи має обов’язково бути меншим за 40 градусів. Занадто гострий кут призводить до зниження ефективності роботи СЕС. Компенсувати недолік можна за допомогою спеціального каркасу або демонтажу частини даху, в ідеалі кут нахилу має бути близьким до 35 градусів.
  • Орієнтація сонячних панелей. Задача монтажників забезпечити максимальний потік прямих сонячних променів, тому важливо розмістити конструкцію у правильному положенні до сонця. У північній півкулі «обличчя» комплекту сонячної електростанції має бути направленим на південь, а у південній – на північ.
  • Якість інсоляції. Під інсоляцією розуміють потік сонячного випромінювання на поверхню землі, рівень інсоляції змінюється з урахуванням сезонності. На етапі проектування СЕС для вашого приватного будинку необхідно розрахувати об’єм інсоляції: чим вона вища, тим менше сонячних панелей потрібно для високої ефективності системи. За низької інсоляції потрібно більше панелей. Наші спеціалісти з максимальною точністю підрахують інсоляцію у Вашому індивідуальному випадку для створення ефективного комплекту.
  • Необхідна кількість енергії. Між розмірами будинку та розмірами панелей немає особливої залежності, але існує взаємозв’язок із об’ємом енергії, необхідної для споживання. Потрібна інформація про щомісячне споживання електроенергії, інсоляцію, сонячні піки та особливості обладнання системи. Консультанти KS Solar зроблять усі необхідні розрахунки та збудують для вас ефективну сонячну електростанцію.
  • Вага конструкції. Установка комплекту СЕС на даху не завжди може стати ідеальним варіантом для вашого будинку, особливо у випадку, коли споживання енергії велике, а конструкція даху не розрахована на такі додаткові навантаження. Ми обов’язково врахуємо усі деталі, щоб ніщо не загрожувало цілісності вашого будинку та безпечній роботі комплекту СЕС.

Не менш важливою деталлю є доступ до обладнання для очищення панелей від бруду та снігу, без чого неможливо забезпечити стабільну ефективність роботи системи. З майстрами KS Solar вам не доведеться витрачати свій час на вивчення теоретичної бази, ви зможете не лише купити власну сонячну електростанцію, а й отримати надійний робочий комплект з повним пакетом документів та додаткових послуг для максимально комфортного використання. Із задоволенням відповімо на будь-які ваші запитання!

Прочитано 356 разів